Returns & Refunds

Siparişiniz teslim edildiğinde, paketi açıp ürünü kontrol etmeniz gerekir. Ürünün dış ambalajında ​​önemli bir hasar gördüğünüzde lütfen teslim edilen ürünü reddedin, beyanda bulunun ve taşıyıcıya iade ettirin. Siz teslimatı kabul ettikten sonra herhangi bir sorumluluk üstlenmeyeceğiz.

Siparişinizi, ürünü aldığınız tarihten itibaren 14 güne kadar aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak iptal etme kararınızı bize bildirerek iade edebilirsiniz: support@cultmart.com adresine e-posta atarak, +90212 573 38 71/72 telefon numarası arayarak veya web sitemizdeki online iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İade süresini karşılamak için, iade süreniz dolmadan iptal etme hakkınızı kullanma sebebinizle beraber iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir.

Hasar gören bir ürün alırsanız, yapabilecekleriniz;

a) Ürünün değiştirilmesini istemek,

b) Ürünü saklayın ve hasar için bir indirim talep edin,

c) Bedelsizl onarım isteyin,

d) Bedelsiz geri ödeme (nakliye ücretleri dahil),

e) Aynı değere sahip hediye kartı veya kredi notu.

Lütfen, ürünleri aldığınız aynı kosulda iade etmeniz gerektiğini, orijinal paketi hasar görmüş veya herhangi bir şekilde kullanılmasından dolayı bozulan ürünlerin iadesinin mümkün olmadığını lütfen unutmayın.

Geri ödeme yapmamız durumunda, nakliye ücreti de dahil olmak üzere, ürünü satın almak için kullandığınız ödeme yöntemi ile iade yapacağız.

 

Yükleniyor...