Hikayemiz!

On Group, inşaatta '' Doku Yapı Mimarlık '', iç mimari ve dekorasyonda '' Fil Ic Mimarlık '', lüks ev dekorasyonu ve aksesuarlarında '' Cultmart '' ile konusundaki tecrübeleriyle İstanbullu firmaların bir ticaret birliğidir.

On Group ekibi olarak binaların doğa, kültür ve insanlar arasında bir köprü görevi görebileceğine inanıyoruz ve bu ilham veren çevrenin insanların yaşamlarını olumlu yönde etkilediğini düşünüyoruz. Şirketin çalışmaları, kulübe, yüksek yükseliş, ev, restoran, ofis, yaratıcı üretim, inşaat, iç mimari ve iç tasarım gibi geniş kapsamlı projelerle dünya genelinde bulunabilir.

Fil İç Mimarlık, 1995 yılında kurulmuş ve halen iki kurucusu olan Mehmet Hakan Düren ve Nebahat Düren'in yaratıcı yönü doğrultusunda birçok tam zamanlı çalışanı istihdam etmektedir. Fil İç Mimarlık'da, mimarinin ve şehirciliğin çevremiz ve gezegenimiz üzerinde kalıcı olumlu bir etki yaratmaya yönelik olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla projelerimizi onların ve Fil’in etkileri üzerine ölçüyoruz.

Üzerimize aldığımız her şeyden kalıcı bir sosyal, ekonomik ve çevresel etki yaratmayı amaçlıyoruz ve projelerimizi her zaman yerel, bölgesel ve küresel bağlamda düşünüyor ve kısa ve müşteri ötesinde toplumsal bir değer yaratıyoruz.

Yükleniyor...