ABOUT US

Fil İç Mimarlık’ın bir markası olan CULTMART, İstanbul’da kurulmuş, lüks ve zarif tasarımların sahipleriyle buluşmasına öncülük yapmaktadır. Ev dekorasyonunda en iyi konseptleri evinize getirme konusunda usta bir görüşe sahiptir.

Evinize zarif bir dokunuş getirmek için, doğadan esinlenen, klasik ve yenilikçi, geniş çaplı albenili bir şekilde tasarlanmış, ünlü ve saygın markaların ev dekorasyonu ürünlerini size sunar. İncelikle seçilmiş marka ve tasarımcılarla, bütün ev ve ofis dekorasyonunu kapsayan eşsiz ve zamansız parçaları beğeninize takdim eder. Bunun yanı sıra, Cultmart Türk sanatçı ve tasarımcıların eserlerini öne çıkarmayı da amaçlar.

İstanbul’da kurulmuş olan Fil İç Mimarlık, yirmi yılı aşkın süredir mimari yapıların doğa, kültür ve insan arasında kurulabilecek bir köprü konseptiyle çevremizde uzun zaman pozitif etki edecek projeler yaratmaktadır. Yaklaşımız binalar, peyzaj, sosyal ve kültürel değerlere saygı duyar ve tasarladığımız projeler çevrenin farklı ve yeni boyutları keşfederek, yeni tecrübeler yaratmayı amaçlamaktadır.

Yükleniyor...